سبکبال باشید!

احتمالا هروقت شناور بودن و پرواز فضانوردان را دیدید براتون سوال پیش آمده که این رهایی، این بی وزنی، این آزادی چه حسیه؟ شاید فکر کنید آمادگی جسمانی خیلی خاصی برای این کار نیاز هست. اما باید بگویم که افرادی تا سن 75 سالگی هم بدون مشکل این کار را انجام داده اند. اگر ضایعات ستون فقرات و یا بیماری های قلبی شدید دارید بهتر است این را امتحان نکنید. اما اگر مشکل عمده ای ندارید، آیا آماده هستید؟

تجربه فوق العاده ای که افراد فوق العاده ای مثل استیون هاوکینگ، مجریان برنامه تخته گاز و خیلی های دیگر انجام داده اند. این تجربه در مراکز فضایی روسیه و آمریکا در دسترس قرار دارد. اما چیزی که در روسیه این تجربه رو فوق العاده می کند، پرواز IL-76MDK است. هواپیمایی غول پیکر که این تجربه را برای شما فراهم می کند. در دل این هواپیما فضایی بزرگ تعبیه شده که همه متقاضیان این تجربه در آن جای می گیرند.

هواپیما پس از بلند شدن از زمین، با انجام حرکت های سینوسی به تعداد 10 تا 15 مرتبه، به شما این امکان را می دهید تا در هر بار به مدت 25 ثانیه شرایط بی وزنی و معلق بودن در فضا را حس کنید. در پایان می توانید با یک مدرک زیبا و به یادماندنی تجربه را به پایان برسانید.