آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

ویزا امارات

ویزای امارات :

ویزا امارات، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

ویزا امارات

امارات از کشورهایی است که بسیاری از ایرانیان هم برای نیاز های کاری و هم برای گردشگری به آن مراجعه می کنند. در واقع امارات به قلب تپنده تجاری منطقه تبدیل شده است و مقصد بسیاری از تجار خرد و کلان دنیاست. ایرانیان برای ورود به این کشور نیاز به اخذ ویزا امارات دارند. صدور ویزای امارات به عهده وزارت کار و اداره مهاجرت این کشور می باشد و متقاضی می تواند درخواست خود را از طریق یکی از آژانس های کارگزار معتبر ثبت نماید. برای این کار نیازی به مراجعه به سفارت و یا امور دیگر نیست و کارگزار به عنوان وکیل متقاضی تمامی امور را پیش خواهد برد. ویزای توریستی یکی از پرکاربردترین ویزاها در میان ایرانیان است.

اصلی ترین شهر های امارات دبی ، ابوظبی، شارجه و العین هستند. بیشترین تمرکز توریستی و تجاری البته در شهر دبی می باشد و این شهر مقصد بیشتر مسافرین است. دبی به خاطر برج های بی نظیر و بازار و سرگرمی های مختلفش مشهور است. برج خلیفه دبی با ۸۲۸ متر ارتفاع بلندترین ساختمان دنیاست. آبنمای دبی ، دلفین بی، پارک آبی وایلد وادی، پیست اسکی دبی و آکواریوم دبی از دیدنی هایاین شهر به حساب می آید.

انواع ویزا های امارات:

ویزای امارات در چندین نوع مختلف صادر می شود که به شرح زیر می باشند:

۱- ویزای توریستی ۱۴ روزه (ویزای نرمال)

معمولا ویزای توریستی به صورت ۱ بار ورود می باشد و از لحاظ قیمت به صرفه ترین گزینه نیز هست. این ویزا به طور معمول به سادگی برای متقاضی صادر می گردد. با مراجعه به اداره مربوطه امکان تمدید این ویزا تا ۲۹ روز وجود دارد. مدت زمان صدور ویزای توریستی و سایر ویزای های دیگر تقریبا بین ۷ تا ۱۰ روز کاری می باشد.

۲- ویزای فوری ۱۴ روزه (ویزای سرویس)

این ویزا نیز مانند ویزای توریستی ۱ بار ورود است و نسبت به آن کمی گرانتر است و به صورت فوری و نهایتا ۳ تا ۴ روزه صادر می گردد. البته این میزان زمان به عوامل دیگری هم مانند تعطیلات و یا حجم کاری اداره مهاجرت وابسته است. بر خلاف ویزای توریستی، امکان تمدید این ویزا وجود ندارد.

۳- ویزای ۱ ماهه امارات

برای مسافرینی که قصد اقامت طولانی تری دارند این ویزا صادر می شود. معمولا تقاضای ویزای یک ماهه امارات با دقت نظر و ریزبینی بیشتری بررسی می گردد و در اکثر واقع نیز تقاضای ویزا منجر به صدور آن می شود. این ویزا هم به صورت ۱ بار ورود و هم به صورت چند بار ورود صادر می شود و از لحاظ قیمت متفاوت است.

۴- ویزای ۳ ماهه امارات

این نوع از ویزا معمولا تنها در صورتی مورد موافقت قرار می گیرد که کارگزار معتبری نسبت به ثبت آن اقدام کرده باشد. درخواست شخصی این ویزا در اکثر مواقع ناموفق خواهد بود. این ویزا به صورت ۱ بار ورود و یا چند بار ورود صادر می شود و قیمت آن نیز متفاوت می باشد.

نکته:

۱- بعد از صدور ویزای امارات، مسافر ۲ ماه فرصت دارد تا به این کشور وارد شود و به میزان اقامت صادر شده در ویزا نیز می تواند در هر یک شهر های این کشور اقامت داشته باشد.

۲- در صورتی که ۲ ماه زمان برای ورود به خاک امارات از دست برود، باید برای ورود به این کشور دوباره برای اخذ ویزا اقدام نمود.

۳- در صورت اتمام زمان مقرر در ویزا و عدم خروج مسافر، به ازای هر روز اقامت غیر قانونی مبلغ یکصد هزار درهم به به عنوان جریمه در نظر گرفته خواهد شد. همچنین این افراد در درخواست های بعدی برای ویزا با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد.

۴- مسئولیت ارائه اطلاعات نادرست به کارگزار و یا به سفارت برعهده متقاضی است و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

۵- برخی مسائل مانند تشابه اسمی با افرادی که دارای پرونده قضایی در امارات هستند گاها منجر به ریجکت شدن درخواست متقاضی می گردد. در این صورت با مراجعه به اداره پلیس و گرفتن نامه مبنی بر تشابه اسمی و یکی نبودن هویت با فرد خاطی، امکان تقاضای مجدد برای ویزا وجود دارد.

۶- برای افراد زیر ۲۳ سال و یا افراد بالای ۷۰ سال قبل از اقدام برای تقاضای ویزا حتما از شرایط موجود مطلع شوید.

۷- دارندگان پاسپورت های برخی از کشور ها مانند آمریکا، کانادا، ژاپن، فرانسه، آلمان و … نیازی به اخذ ویزای امارات ندارند.

۸- ویزای امارات به صورت الکترونیکی است که معمولا پرینت آن به همراه سایر مدارک به مسافر تحویل داده می شود. ویزای امارات به صورت لیبل نمی باشد.

نمونه ویزای امارات :

ویزا امارات، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

ویزا امارات

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای امارات:

۱- اسکن رنگی پاسپورت معتبر (حداقل ۷ ماه اعتبار)

در واقع تنها مدرکی که برای اخذ ویزای امارات مورد نیاز است همین پاسپورت معتبر است. البته در برهه هایی نیز اداره مهاجرت اقدام به اخذ اسکن تمامی صفحات شناسنامه نیز نموده است اما این روند همیشگی و ماندگار نبوده است. برخی از آژانس های هواپیمایی نیز ممکن است برای تضمین برگشت مسافر اقدام به اخذ چک یا وجه ضمانت کنند.

🔸 لینک جدیدترین تورهای آسیایی 🔸

🔸 لینک جدیدترین تورهای نمایشگاهی 🔸

برای کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره ۸۸۳۷۷۵۰۷ -۰۲۱ و یا ۳۶۶۸۹۵۳۰ -۰۳۱ خانم قربانی تماس حاصل فرمایید.

امتیاز دهی به این مطلب
  • منابع کامل و قابل اطمینان
  • به روز بودن
  • انتقال سریع مفهوم
  • علاقه مندی مخاطب
  • اشتراک پذیری
4.2