آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع غذایی تایوان

تور نمایشگاهی صنایع غذایی تایوان:

۵ نمایشگاه در یک مکان: نمایشگاه صنایع غذایی و دارویی، نمایشگاه ماشین آلات و بسته بندی تایپه، تایپه پک، تایوان هورکا، حلال فود تایوان 

۶-۹ تیرماه ۱۳۹۷

تور نمایشگاهی صنایع غذایی تایوان، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

تور نمایشگاهی صنایع غذایی تایوان

همراه با تور نمایشگاهی صنایع غذایی تایوان باشید تا هم از مزایای این نمایشگاه بهره مند شوید و هم با فرهنگ غنی و غذاهای لذیذ و متنوع تایوان آشنا شوید و از طبیعت خیره کننده آن به وجد بیایید. غذا بخش مهمی از فرهنگ تایوان را تشکیل می دهد. این کشور بخشی از شهرت خود را مدیون تنوع و کیفیت غذا های آن است. مردمان این کشور آنچنان به غذا های سنتی خود پایبند و متعهدند که در تمامی کافه ها و رستوران های کوچک و بزرگ استقبال فراوانی از آن ها می نمایند. نمایشگاه صنایع غذایی تایوان در همین راستا و جهت معرفی فرهنگ غذایی خود و همچنین ارائه آخرین دستاورد ها و نوآوری های صنعتی و به صورت هر ساله در شهر تایپه برگزار می گردد. این نمایشگاه با افزایش اطلاعات و آگاهی از آخرین نوآوری و تکنولوژی های روز دنیا، امکان ایجاد روابط تجاری وسرمایه گذاری و راه های دیگر شرایطی ایده آل برای متخصصین و فعالین این بخش فراهم می آورد.

اگر تمایل دارید درباره نمایشگاه تایوان بیشتر بدانید اینجا و یا اینجا کلیک کنید

تایوان کشوری است در جنوب شرقی چین که پایتخت آن تایپه است و جزایر بسیاری از جمله جزایر پنگو، کینمن و ماتسو به همراه پایتخت آن میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان هستند. معابد زیبای فوگوئنگ شان، شهر کوهستانی جیوفن، روستای رنگین کمانی، پارک های ملی یوشان، کنتینگ و تاروکو و بسیاری جاذبه های طبیعی و توریستی دیگر این کشور را به بهشتی زیبا برای گردشگران بدل نموده است. جایگاه جغرافیایی این کشور به گونه ای است که در مرکز تردد های بین المللی قرار گرفته است و همین امر باعث شده تا مکانی مناسب برای برگزاری نمایشگاه های مختلف باشد. نمایشگاه های مختلفی همچون نمایشگاه صنایع غذایی و دارویی، ماشین آلات و بسته بندی تایپه، تایپه پک، تایوان هورکا، حلال فود تایوان، نمایشگاه قطعات یدکی خودرو، نمایشگاه ساختمان و روشنایی، نمایشگاه ساعت، تجهیزات پزشکی، چاپ و بسته بندی، و بسیاری دیگر در این کشور برگزار می گردد.

شرایط تور نمایشگاهی صنایع غذایی تایوان:

زمان:
۶ الی ۹ تیر ماه ۱۳۹۷ (JUNE 27-30 2018)
مدت و مسیر:
۶ روز – تایوان
هزینه:
 ۵۰۰ دلار + مبلغ ریالی بلیت
خدمات:
۱- ویزای تایوان (بصورت الکترونیکی)

۲- دعوتنامه

۳- ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی

۴- ۵ شب اقامت  در هتل ۴ ستاره همراه با صبحانه

۵- اخذ بلیط ورودی نمایشگاه به ازاء هر مسافر به صورت رایگان

۶- راهنمای فارسی زبان در طول سفر

۷- بیمه مسافرتی

برای اطلاع از سایر تورهای جهانگرد اینجا کلیک کنید

تیم تخصصی جهانگرد با سابقه ی چندین ساله ی اجرا و برگزاری تورهای خصوصی و یا گروهی نمایشگاهی و اخذ ویزای نمایشگاهی برای علاقمندان  شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی تایوان آماده ی ارائه خدمات است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره های ۰۲۱۸۸۳۷۷۵۰۷ و یا ۰۳۱۳۶۶۸۹۵۳۰  خانم قربانی تماس حاصل فرمایید.

نمایشگاه صنایع غذایی و دارویی، نمایشگاه ماشین آلات و بسته بندی تایپه، تایپه پک، تایوان هورکا، حلال فود تایوان

امتیاز دهی به این مطلب
  • علاقمندی مخاطب
4