آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور کره جنوبی

تور کره جنوبی:

کره جنوبی یکی از کشور های آسیای شرقی می باشد، آژانس جهانگرد سبکبال اصفهان

تور کره جنوبی

کره جنوبی یکی از کشور های آسیای شرقی می باشد. در سفر به کره جنوبی از دو شهر سئول و شهر جیجو بازدید خواهید کرد. این دو شهر از مهم ترین شهر های کره هستند. سئول پایتخت کره جنوبی و شهری مدرن و صنعتی نیز هست. از جاذبه های گردشگری کره جنوبی می توان به برج سئول و تونل گدازه ها اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری کره جنوبی:

شهر سئول:

از جاذبه های گردشگری کره جنوبی می توان به قصر گیئونگ بوک اشاره کرد. این قصر قبلا به عنوان کاخ سلطنتی چوسان مورد استفاده قرار می گرفته است. پس از آن به خانه آبی محل اقامت رئیس جمهور کره جنوبی خواهید رفت. کاشی های گرانیتی روی سقف این ساختمان طراحی شده اند. به همین دلیل به آن خانه آبی می گویند. اگر به دنبال خرید در فروشگاه های آنتیک کتاب، جواهر، عتیقه و لوازم چوبی هستید به شما بازار ایسادونگ را پیشنهاد می کنیم. در این بازار گالری هایی متعددی برگزار می شود که می توانید از آن ها نیز دیدن کنید.

پس از آن بهتر است سری به روستای بوکچون هانوک بزنید. این روستا نماد میراث و فرهنگ کره است. همچنین محل زندگی طبقه‌ی اشراف طی دوران حکومت سلسله‌ی چوسان بوده است. هنوز هم خانواده‌های اشراف زاده در این روستا زندگی می‌کنند. بعد از آن به برج سئول خواهید رفت. از بالای آن می توان نمایی ۳۶۰ درجه را از شهر مشاهده کرد.  برج سئول برای برج مخابراتی رادیو و تلویزیون در نظر گرفته شده بوده است. به خاطر اینکه در بالای کوه «نامسان» قرار دارد، خیلی زود معروف شد. در سفر به کره جنوبی حتما از برج سئول دیدن کنید. یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کره جنوبی می باشد.

شهر جیجو:

در شهر جیجو ابتدا به دیدن تونل گدازه ها در غار  Manjanggul می روید. در این غار ستون های صخره ای با ارتفاع زیاد وجود دارد. طبیعت به شکل هنرمندانه ای این غار را تزیین کرده است. بطوری که نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. سپس بازدید از دهانه آتشفشان سونگ سان در برنامه تور کره جنوبی قرار دارد. آتشفشان ها همیشه در نوع خود هیجان انگیز و جذاب بوده اند. افرادی که به طبیعت علاقه مندند این تور می تواند برایشان بسیار متفاوت باشد. در انتها سئوپجی کوجی و بازدید از روستای تاریخی شهر جیجو تور کره جنوبی را به پایان می رساند.

شرایط سفر به کره جنوبی 

زمان: ۲۸ مارچ تا ۵ اپریل ( ۸ تا ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۸ )
مدت: ۸ شب و ۹ روز
مسیر: ۵ شب سئول + ۳ شب جیجو
هزینه: اقامت در هتل ۳* : ۱۵۰۰دلار+ پرواز
اقامت در هتل ۴* :  ۱۶۰۰دلار+ پرواز
خدمات: ۸شب اقامت در هتل با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی
راهنمای فارسی زبان
پروازداخلی سئول-جیجو-سئول
گشت شهری در سئول وجیجو
ویزا توریستی کره جنوبی
توضیحات: هتل های ۳*:
(IBIS INSADONG 3*( SEOUL
(VAULUE HOTEL JEJU 4* (JEJUهتل های ۴*:
*SEOUL) FRASER PLACE 4)
*JEJU) VAULUE HOTEL JEJU4)
جاذبه های گردشگری کره جنوبی : شهر سئول: بازدید از قصر گیئونگ بوک، خانه آبی، بازار اینسادونگ، روستای بوکچون هانوک ، برج سئول

شهر جیجو:تونل گدازه ها، بازدید از دهانه آتشفشان سونگ سان، سئوپجی کوجی، بازدید از روستای تاریخی

برای مشاهده سایر تورهای جهانگرد اینجا کلیک کنید

🔸 شرایط اخذ ویزا کره جنوبی

سفر به کره جنوبی

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره  ۸۸۳۷۷۵۰۷-۰۲۱ و یا  ۳۶۶۸۹۵۳۰-۰۳۱  خانم قربانی تماس حاصل  فرمایید

امتیاز دهی به این مطلب
  • علاقه مندی مخاطب
4