آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

ویزای شنگن و تورهای اروپایی

 

ویزای شنگن و تورهای اروپایی

سفر به اروپا

اروپا بعد از آسیا متراکم ترین قاره دنیاست و کشور های دیدنی فراوانی در آن قرار دارند. از کشورهای اروپای غربی تا کشور های اروپای شرقی، همگی مملو از دیدنی ها و جاذبه های گوناگون هستند. هر کدام از کشور های جاذبه هایی منحصر به فرد دارند و در برخی جاذبه هایی مشابه قرار دارد. برای مثال چندین طاق پیروزی (Arc De Triomphe) در اروپا قرار دارد. تعدادی از آنها در فرانسه و تعدادی دیگر نیز در کشور هایی مانند اسپانیا و رومانی قرار گرفته اند. هرچند هر یک در نهایت از دیگری متقاوت است ولی مشهور ترین و زیباترینشان در پاریس قرار دارد. در واقع هرجا که رد پایی از امپراتوری روم باستان باشد، این طاق ها نیز در آنجا یافت می شوند.

جاذبه ها

برخی جاذبه های دیگر بی همتا هستند و مشابه آنها در جایی وجود ندارد. برج پیزا واقع در ایتالیا با ۵۶ متر ارتفاع تقریبا ۴ متر متمایل شده است. از جاذبه های طبیعی این قاره نیز میتوان به تفاوت های آب و هوایی در نقاط مختلف آن اشاره کرد. شهر والتا ذر مالت و ساحل آفتاب در اسپانیا بیشترین تابش آفتاب را دارند. شهر اینسبروک در اتریش نیز به عنوان پایتخت اسکی و اسنوبرد جهان گردشگران را خود می خوانند.

سلیقه گردشگران هر گونه که باشد جواب آن همینجاست. برداشته شدن مرزهای میان کشورها به مسافران این امکان را می دهد که به راحتی در سراسر این قاره سفر کنند. شهر های مختلفی مانند پاریس، رم، بارسلون و غیره هر کدام به اندازه ۱ ماه اقامت جاذبه توریستی دارند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای شنگن و تورهای اروپایی ادامه مطلب را مطالعه کنید.

ویزای شنگن و تورهای اروپایی که از طریق کادر مجرب دفتر جهانگرد ارائه می شوند بسیار متنوع و گوناگون است. برای کسب اطلاعات بیشتربر روی هر گدام از لینک ها و تصاویر زیر کلیک کنید.

 

🔸 تورهای جدید اروپا 🔸

🔸 تورهای برگزار شده اروپا 🔸

🔸 🔸 🔸 🔸 🔸

ویزای شنگن و تورهای اروپایی، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

⭐️  ویزای شنگن و تورهای اروپایی  ⭐️

ویزای شنگن بلند مدت

🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺

ویزای شنگن و تورهای اروپایی، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

⭐️  ویزای شنگن و تورهای اروپایی  ⭐️

ویزای شنگن کوتاه مدت

🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺

شنگن – شینگن – تور اروپا – شنگن – شینگن – تور اروپا – شنگن – شینگن – تور اروپا – شنگن – شینگن – تور اروپا

امتیازدهی به این مطلب
  • علاقمندی مخاطب
5