آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور کلاسیک اروپا ۱۱ روزه ویژه شهریور

تور کلاسیک اروپا ۱۱ روز شهریور ماه

تور کلاسیک اروپا 11 روزه، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

تور کلاسیک اروپا ۱۱ روزه

ایتالیا (رم)

همین که پا در شهر رم بگذارید آوای آوازه خوان ها، صدای شمشیرهای گلادیاتورها، فریادهای ۷۰ هزار تماشاچی و ولوله های مردم را خواهید شنید. شما به عمق تاریخ پا گذاشته اید. شهری با قدمت چند هزار ساله، از هر گوشه ای یادی، یادبودی، یادگاری، خود نمایی می کند. هر طرف که نگاه کنید پنجره ای ست رو به تاریخ پر فراز و نشیب این شهر. پرطرفدارترین جاذبه این شهر یعنی کولوسئوم سالانه ۵ میلیون گردشگر را به خود جذب می کند. این بنای عظیم که برای مسابقات و برنامه های گوناگون طراحی شده، تنها در ۱۲ سال ساخته شده است. معبد پانتئون، فواره تروی، میدان ناوونا، یادبود امانوئل دوم، کلیسای سنت پیتر و ده ها جاذبه دیگر از دیدنی های این شهر هستند. در این شهر بیش از ۹۰۰ کلیسای کوچک و بزرگ و همینطور بیش از ۳۰۰ چمشه قرار دارد.

اسپانیا (بارسلون)

بارسلون از مهمترین شهرهای اسپانیاست که هنر، معماری، تاریخ، مدرنیته و همه موارد دیگر را یکجا در خود ای داده است. کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا، کاسا میلا، پارک گوئل، باری گوتیک از جاذبه های مطرح این شهر هستند. پارک مون جوئیک، ساحل بارسلونتا، موزه هنر ملی کاتالونیا و کاسا باتلو نیز از دیگر دیدنی های این شهر هستند. پیکاسو هنرمند سرشناس دنیا در مالاگا  بدنیا آمد و سپس به همراه خانواده به بارسلون آمد. در ۱۰ سالی که در این شهر زندگی کرد آثار فراوانی از خود بجای گذاشت. موزه ای نیز به نام وی در این شهر قرار دارد که ۴۰۰۰ اثر از او را در خود نگه داشته و سیر تحول آثارش را نشان می دهد.

فرانسه (پاریس)

پاریس شهر عشاق، عروس شهرهای دنیا، شهر چراغ ها و چندین لقب دیگر می باشد. تلفیق ساختمان های تاریخی و مدرن این شهر را به مکانی ایده آل برای هر سلیقه ای تبدیل کرده است. از خانه ها و کاخ های تاریخی مثل لوور که در ابتدا کاربردی دفاعی داشته تا برج ایفل که نماد مدرنیته در این شهر است، ترکیبی بی بدیل برای این شهر ایجاد کرده اند. جاذبه هایی چون کاخ گارنیه، سکره کور، باغ لوکزامبورگ، خیابان شانزه لیزه، کاخ شایو، باغ تویلری، طاق پیروزی و کلیسای به تازگی سوخنه نوتردام در این شهر قرار دارند.

در این تور هیجان انگیز، ۳ شب اقامت در شهر رم، ۱ شب کروز، ۳ شب اقامت در بارسلون و ۳ شب اقامت در پاریس در نظر گرفته شده است.

زمان:

۱۵ شهریور ۹۸

مدت:

۱۰ شب و ۱۱ روز

هزینه:

درجه خدمات هر نفر در کابین پنجره دار هر نفر در کابین بالکن دار
۴* BB €۲۳۸۰+ TKT €۳۴۸۰+ TKT

خدمات:

۱- بلیط رفت و برگشت هوایی در مسیر تهران یا اصفهان به رم و برگشت از پاریس

۲- ۳ شب اقامت در رم

۳- ۱ شب اقامت در کروز از رم به بارسلون

۴- ۳ شب اقامت در بارسلون

۵- ۳ شب اقامت در پاریس

۶- پرواز در مسیر بارسلون به پاریس

۷- گشت شهری در رم، بارسلون و پاریس

۷- خدمات ویزای شنگن از سفارت ایتالیا

۹- راهنمای متخصص در صورت حد نصاب

۱۰- بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰ هزار یورو

نکات:

۱- در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت مربوطه، ابتدا هزینه های مربوط به ویزا کسر شده و مابقی مبلغعودت داده می شود.

۲- مبلغ ورودی سفارت بر عهده مسافر می باشد.

۳- صدور ضمانت نامه برای هر شخص اجباریست و مبلغ ضمانت نامه برای هر شخص بر اساس مدارک ایشان محاسبه می گردد.

برای آگاهی از سایر تورهای اروپایی اینجا کلیک کنید.

آگاهی از جزئیات ویزای شنگن کوتاه مدت | آگاهی از جزئیات ویزای شنگن بلند مدت

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های ۰۳۱۳۶۶۸۹۵۳۰ یا ۰۲۱۸۸۳۷۷۵۰۷ خانم اسکندرزاده تماس بگیرید.

تور کلاسیک – اروپا – رم – بارسلون پاریس – تور کلاسیک – اروپا – رم – بارسلون پاریس – تور کلاسیک – اروپا – رم – بارسلون پاریس – تور کلاسیک – اروپا – رم – بارسلون پاریس –