آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور اروپای شرقی

شگفت انگیزترین تور اروپای شرقی

تور اروپای شرقی ویژه شهریور، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

تور اروپای شرقی ویژه شهریور

تور اروپای شرقی که شامل بازدید از ۴ کشور ایتالیا، اسلوونی، مجارستان و اتریش می شود از جمله تور های پر طرفدار جهانگرد به شمار می آید. در این مسیر ویژه منظره ای تازه از اروپا را خواهید دید. در ادامه جزئیات این تور شگفت انگیز را بررسی می کنیم.

ایتالیا (میلان)

ایتالیا، تاریخ بی نظیر، عمارت های باستانی شگفت انگیز و مردمانی گرم و دوست داشتنی را در خود جای داده است. میلان پایتخت مد و فشن جهان به شمار می آید و از لحاظ طراحی لباس شهرت فراوانی در دنیا دارد. دیدنی هایی چون کلیسای جامع میلان، محله ناویلی و کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه جذابیت این شهر را دو چندان کرده اند. کاخ اسفورتسکو، گالری ویتوریو امانوئل، موزه هنر پیناکوتکا دی بررا و کلیسای آمبروز مقدس از دیدنی های دیگر این شهر زیبا هستند. ۳ شب اقامت در میلان برای این تور در نظر گرفته شده تا مسافران عزیز موفق به دیدن تمامی جاذبه های این شهر رویایی شوند.

اسلوونی (لوبیانا)

مقصد بعدی در این سفر هیجان انگیز، شهر لوبلیانا (لیوبلیانا) پایتخت کشور اسلوونی ست. ساختمان های تاریخی متعلق به دوره اقتدار رومی ها، معماری متعلق به قرون وسطی،. خیابان های باریک و سنگ فرش شده، همگی این شهر زیبا را به گوهری درخشنده تبدیل کرده اند. قلعه تاریخی لوبلیانا، کلیسای جامع، ساختمان شهرداری،. باغ گیاه شناسی، طبیعتی سبز در کنار کوه های سر به فلک کشیده بر افسون این شهر افزوده است. ۲ شب اقامت در هتل های زیبای این شهر می تواند فرصت کافی بازدید را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

مجارستان (بوداپست)

سپس به بوداپست، پایتخت مجارستان خواهیم رفت. جایی که به خاطر ساختمان های تاریخی و رویایی، حمام های ترکی و نویسندگانش معروف است. در این شهر هیچ ساختمانی بلند تر از ۹۶ متر نخواهید یافت. تنها ۲ ساختمان کاخ سلطنتی سنت استفان و ساختمان پارلمان ۹۶ متر ارتفاع دارند. برخی معتقدند این رقم دقیق به خاطر سال استقرار مجارها (۸۹۶ م.) در این منطقه تعیین شده است. برخی دیگر نیز آن را به معنای تساوی دین و دولت می دانند.

در هر صورت در این شهر هیچ برج و آسمان خراشی مشاهده نخواهید کرد. بیش از ۱۰۰ چشمه آبگرم در این شهر قرار دارد. این تعداد، بالاترین تعداد چشمه آبگرم در یک پایتخت اروپایی است. مردمان بسیاری در طول شبانه روز از این چشمه ها با خواص درمانی فراوانش استفاده می کنند. بنابراین اگر در میان میدان شهر کسی را در حال شنا کردن در حوضچه ای دیدید تعجب نکنید. شاید بد نباشد تا شما هم این چشمه ها را امتحان کنید. برای این شهر دیدنی هم ۳ شب اقامت در نظر گرفته شده است.

اتریش (وین)

در پایان به شهر وین، پایتخت اتریش می رسیم. وین شهری است با سبک معماری باروک، کافه های دنج، بناهای تاریخی بی شمار و یادآور تاریخی پر شکوه. وین القاب بسیاری دارد. از جمله آنها می توان به شهر موسیقی یا پایتخت موسیقی جهان اشاره کرد. این شهر و به طور کلی اتریش، زادگاه بسیاری از موسیقی دان ها و نوازندگان مشهور دنیاست. لقب پایتخت نوشیدنی جهان نیز به خاطر داشتن ۱۷۰۰ هکتار تاکستان و بیش از ۳۵۰ فروشگاه نوشیدنی به این شهر داده شده است. کاخ شون برون و قدیمی ترین باغ وحش جهان، چرخ و فلک وینر ریزنرد، پارک پراته و کلیسانی سنت استفان از جاذبه های این شهر هستند. ۳ شب اقامت در این پایتخت تاریخی اروپا خواهید داشت.

با شرکت در تور اروپای شرقی جهانگرد، بهترین لحظات و خاطرات را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

 

زمان:

۲۶ شهریور ۹۸

مدت:

۱۱ شب و ۱۲ روز

هزینه:

درجه هر نفر در اتاق ۲ تخته هر نفر در اتاق سینگل
۴* €۱۸۵۰ + TKT €۳۰۵۰+ TKT

خدمات:

۱- بلیط رفت و برگشت هوایی در مسیر تهران به میلان و برگشت از وین

۲- ۳ شب اقامت در هتل ۴ ستاره در میلان با صبحانه

۳- ۲ شب اقامت در هتل ۴ ستاره در لوبلیانا با صبحانه

۴- ۳ شب اقامت در هتل ۴ ستاره در بوداپست با صبحانه

۵- ۳ شب اقامت در هتل ۴ ستاره در وین با صبحانه

۵- ۴ گشت شهری، هر شهر یک گشت

۶- خدمات ویزای شنگن از سفارت ایتالیا

۷- راهنمای متخصص

۸- ترانسفر فرودگاهی

نکات:

۱- در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت مربوطه، ابتدا هزینه های مربوط به ویزا کسر شده و مابقی مبلغعودت داده می شود.

۲- مبلغ ورودی سفارت بر عهده مسافر می باشد.

۳- صدور ضمانت نامه برای هر شخص اجباریست و مبلغ ضمانت نامه برای هر شخص بر اساس مدارک ایشان محاسبه می گردد.

 

برای اطلاع از سایر تورهای نوروزی جهانگرد اینجا کلیک کنید.

برای آگاهی از سایر تورهای اروپایی اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های ۰۳۱۳۶۶۸۹۵۳۰ یا ۰۲۱۸۸۳۷۷۵۰۷ خانم اسکندرزاده تماس بگیرید.

تور اروپای شرقی ، تور شگفت انگیز اروپای شرقی ، اروپای شرقی ، میلان ، لوبلیانا ، وین ، بوداپست ، ایتالیا ، اسلوونی ، اتریش ، مجارستان تور اروپای شرقی ، تور شگفت انگیز اروپای شرقی ، اروپای شرقی ، میلان ، لوبلیانا ، وین ، بوداپست ، ایتالیا ، اسلوونی ، اتریش ، مجارستان تور اروپای شرقی ، تور شگفت انگیز اروپای شرقی ، اروپای شرقی ، میلان ، لوبلیانا ، وین ، بوداپست ، ایتالیا ، اسلوونی ، اتریش ، مجارستان