آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور کشتی کروز MSC SPLENDIDA

تور کشتی کروز MSC SPLENDIDA

CRUISE-MSC-SPLENDIDA

سفر با کشتی کروز MSC SPLENDIDA سفری ماجراجویانه و استثنایی خواهد بود. کشتی کروز SPLENDIDA دارای یک چشمه آب گرم، یک استخر، یک مرکز سرو نوشیدنی و چندین رستوران بزرگ است.

شما می‌توانید از موسیقی زنده در رستوران‌های فوق‌العاده متنوع کشتی اسپلندیدا لذت ببرید.این کشتی در سال ۲۰۰۹ ساخته شده و در واقع یک کشتی در درون کشتی دیگری است.

کشتی اسپلندیدا دارای انواع کابین ها شامل: کابین داخلی، کابین با نمای دریا و … می باشد. اگر تا به حال تجربه سفر با کشتی کروز SPLENDIDA  تفریحی را نداشته اید پیشنهاد می کنیم، یک بار آن را امتحان کنید!

انواع کابین های کشتی کروز SPLENDIDA:

کابین داخلی کشتی کروز SPLENDIDA :

این کابین ها (Inside) دارای تخت های دو نفره می باشد. امکانات کابین داخلی شامل: حمام، تلفن، اینترنت Wifi، یخچال، گاو صندوق، سیستم تهویه و تلوزیون است. اندازه این کابین ها: بین ۱۳ الی ۲۴ متر می باشد. این کابین ها به همراه خدمات بلا ارائه داده می شوند.

سفر با کشتی کروز MSC SPLENDIDA سفری ماجراجویانه و استثنایی خواهد بود. کشتی کروز SPLENDIDA دارای یک چشمه آب گرم، یک استخر، یک مرکز سرو نوشیدنی و چندین رستوران بزرگ است، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

کشتی اسپلندیدا

شاید ندونید خدمات بلا چیست؟

باید بهتون بگم که از اقتصادی ترین نوع خدمات ارائه شده است. این خدمات شامل:

-می تونین هم غذای مدیترانه ای و هم صندلی در رستوران انتخاب کنید.

-به تماشای تاتر بروید.

-از استخر و سالن بدنسازی استفاده کنید.

-به بوفه هم دسترسی دارد و می توانید انواع غذاهای متنوع را تجربه کنید.

کابین با نمای دریا کشتی کروز SPLENDIDA :

این کابین ها (Ocean View) نیز دارای تخت های دو نفره هستند. امکانات سفر با کشتی کروز اسپلندیدا شامل: پنجره رو به دریا، یخچال، تلوزیون، گاو صندوق، اینترنت و سیستم تهویه می باشد. تفاوت دیگر این کابین ها با کابین های داخلی در نوع خدماتی است که ارائه می دهند. خدمات بلا و فانتاستیکا که می تواند سفر شما را بسیار هیجان انگیز تر و جذاب تر کند. از لحاظ اندازه نیز تقریبا مانند کابین های داخلی هستند.

سفر با کشتی کروز MSC SPLENDIDA سفری ماجراجویانه و استثنایی خواهد بود. کشتی کروز SPLENDIDA دارای یک چشمه آب گرم، یک استخر، یک مرکز سرو نوشیدنی و چندین رستوران بزرگ است، آژانس هواپیمایی جهانگرد سبکبال اصفهان

کشتی کروز SPLENDIDA

خدمات فانتاستیکا چیست؟

-شامل همه ی خدمات بلا می شود.

-بعلاوه ی اینکه برای شام نیز می توانید صندلی انتخاب کنید.

-خدمات ۲۴ ساعته کابین با ارسال رایگان خواهید داشت.

-همچنین تفریحات و آموزش برای مسافران جوان و دوره های آموزشی برای کودکان دارد.

-از دیگر امتیاز های آن می توان به این مورد اشاره کرد که کابین در طبقات بالای کشتی قرار دارد.

کابین های بالکون دار کشتی SPLENDIDA:

این کابین ها، دارای یک بالکون هستند. امکانات دیگر کابین بالکن دار شامل: تخت دو نفره، تلفن، تلوزیون، اینترنت، کمد، حمام با دوش یا وان، یخچال، گاو صندوق و سیستم تهویه می باشد. این کابین ها نیز با خدمات بلا و فانتاستیکا ارائه داده می شوند.

کابین بالکون دارد آئورا :

این کابین ها شبیه کابین های بالکون دار است، اما خدمات آنها از نوع آئورا می باشد. امکانات این کابین شامل: کمد لباس، تلفن، تهویه مطبوع، اینترنت، یخچال، گاو صندوق، حمام با دوش و وان و تلوزیون می باشد.

خدمات آئورا چیست؟

همه ی امکانات بلا و فاتاستیکا را دارد. بعلاوه ی: کابین در طبقه های بالایی کشتی قرار دارد. این کابین ها بسیار شیک تر از قبلی ها می باشد. نوشیدنی در تمام طول شبانه روز در اختیار مسافر قرار می گیرد. سونا ویژه بزرگ سالان ارائه می شود. شامل پکیج اسپا به همراه کوکتل است. دارای دوش برنزه، مشاوره سلامت، سولاریوم خصوصی نیز می باشد. افرادی که این نوع کابین را انتخاب می کنند در سوار شدن به کشتی اولویت دارند. همچنین شام را در بخش رزرو شده میل می کنند. از محصولات و خدمات مربوط به سلامت جسم و روان بهره مند می شوند

کابین های سوئیت/بالکون دار آئورا:

کابین هایی در ابعاد بزرگتر هستند. اندازه  آن ها در حدود ۲۱ الی ۴۷ متر می باشد. این کابین ها به دو دسته تقسیم می شوند:

۱-کابین بالکن دار ۲- کابین با پنجره های سرتاسری. امکانات سفر با کشتی کروز اسپلندیدا شامل: تخت دو نفره، سرویس بهداشتی با وان، اینترنت، تلفن، تلوزیون، گاو صندوق و یخچال می باشد. این کابین ها نیز با خدمات آئورا ارائه داده می شوند.

کابین های دلوکس با خدمات Yacht Club:

کابین های دلوکس در ابعاد ۲۶ الی ۴۰ متری هستند. امکانات این کابین ها شامل: تخت های دو نفره، بالکن، تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی همراه با وان، اینترنت، تلفن، تلوزیون یخچال و گاو صندوق می باشد. همراه با خدمات یات کلاب به مسافرین ارائه می شوند.

خدمات یات کلاب چیست؟

می خواهید از تمام امکانات کشتی استفاده کنید؟

این نوع کابین را انتخاب کنید و لوکس ترین سفر عمرتان را تجربه کنید. نه تنها شامل تمامی امکانات ذکر شده قبلی می باشد،

بلکه سفر با کشتی کروز اسپلندیدا شامل: دربان اختصاصی، آسانسور اختصاصی، رستوران بدون محدودیت زمانی، باشگاه ورزشی مخصوص، بوفه اختصاصی، حمام مرمر، مینی بار، تلوزیون پلاسما و منو بالشت نیز می شود.

کابین لوکس خانواده کشتی SPLENDIDA :

کابین لوکس خانواده (Executive & Family Suite) کابین ویژه ای می باشدتنها ۳ سوئیت از این نوع در کشتی اسپلندیدا وجود دارد. اندازه این کابین ها بین ۴۵ الی ۵۳ متر مربع بوده. همچنین دارای تخت دو نفره می باشد.

امکانات این کابین ها شامل: پنجره پانوراما مشرف به دریا، یخچال، گاو صندوق، تلوزیون، اینترنت، تلفن، حمام با وان، تهویه مطبوع و کمد لباس بزرگ می باشد. همراه با خدمات یات کلاب ارائه می شوند.

شرایط تور CRUISE-MSC-SPLENDIDA:

کشتی اسپلندیدا:

زمان: ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۷
هزینه: ۱۳۶۰ یورو + نرخ پرواز
مدت: ۷ شب و ۸ روز اقامت در کشتی SPLENDIDA + فولبرد + ویزا
مسیر: دبی، ابوظبی، صیر بنی یاس، مسقط، خصاب
خدمات: پرواز

اخذ ویزا دبی ویژه سفر با کشتی کروز اسپلندیدا

اقامت در کابین های لوکس کروز MSC SPLENDIDA

راهنمای فارسی زبان

بیمه مسافرتی

برای بازدید از سایر تور های جهانگرد اینجا کلیک کنید

🔸 لینک سایر تورهای جدید کشتی کروز

🔸 لینک تور های جدید نمایشگاهی

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۷۷۵۰۷ و یا ۰۳۱۳۶۶۸۹۵۳۰ خانم قربانی تماس بگیرید

سفر با کشتی کروز اسپلندیدا را از دست ندهید!

امتیاز دهی به این مطلب
  • علاقه مندی کاربران
5