آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور چین ۹۶

تور چین

چین یکی از قدیمی ترین تمدن ها ، بزرگ ترین کشورها ، پرجمعیت ترین کشورها ، روبه توسعه ترین کشورها ، پویاترین کشورها از نظر اقتصادی و صنعت و یکی از دیدنی ترین کشورهای جهان است .

گرچه به علت وسعت اش واقعا دشوار است که بتوان حتی بخش کوچکی از دیدنی های چین را دید .

از جاذبه های غیر قابل انکار چین می توان به خرید با قیمت های باورنکردنی ( هر چقدر چانه بزنید باز جا دارد ! ) ، دیدن پانداهای با مزه و تماشای مردم کوشای چین است !

طب سنتی چین و یا دوره های کنگ فو ، ماساژ و …. هم از دیگر جاذبه های چین است .

پکن ، شانگهای ، هانگزو ، گوانگجو جز شهرهایی هستند که ایرانی ها بیشتر به  آنها سفر می کنند و پروازهای متعدد اعم از چارتری و غیر چارتری پروازهای متعددی به این شهرها دارند

از جاذبه های پکن می توان اشاره کرد به شهر ممنوعه ، دیوار چین ، معبد بهشت آسمانی، میدان تیام آنمن ، کاخ تابستانه ، سایر کاخ های سلطنتی ، معابد و بازارهای خرید با قیمت های هیجان انگیز

شانگهای هم جاذبه های فراوان دارد و به خاطر قطار سریع السیرش و همچنین ساختمان ها و برج های مدرن اش مشهور است .از جمله دیدنی های شانگهای منطقه ساحلی و اسکله ای بوند و برج تلویزیونی ، باغ یویوان و منطقه ی جید ،کارخانه مروارید و ابریشم  دیزنی لند و …. از دیگر دیدنی های شانگهای غول اقتصادی چین هستند .

هر سال در گوانگجو نمایشگاه های بین المللی عظیمی با موضوعات و زمان بندی مختلف برگزار میشود که فرصت بسیار خوبی برای بازدید از آنها و گسترش و توسعه ی صنعت شماست .

برنامه های پیشنهادی تور چین :

برنامه ۹ روزه : پکن

برنامه ۸ روزه : شانگهای

برنامه ۸ روزه : پکن – شانگهای

برنامه ۹ روزه : پکن – شانگهای – هانگزو

غیر از این برنامه ها که عموما بر اساس پروازهای چارتری هفتگی بسته شده است ، برنامه های بسیار متنوعی برای دیدار از شهر ها، طبیعت و آثار باستانی بسیار تماشایی و حیرت انگیز دورتر را می توانید از ما بخواهید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای چین

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره ۸۸۳۷۷۵۰۷-۰۲۱ و یا ۳۶۶۸۹۵۳۰-۰۳۱ خانم قربانی تماس حاصل فرمایید