آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور و ویزای استرالیا

تور و ویزای استرالیا:

تور و ویزای استرالیا ، آژانس جهانگرد

تور و ویزای استرالیا

قصد دارید به استرالیا سفر کنید؟ یا شاید تمایل دارد فقط کمی اطلاعات در رابطه با تور و ویزای استرالیا کسب کنید؟ جهانگرد شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کند. برای سفر به استرالیا باید با انواع ویزا های استرالیا آشنا باشید و هدف خودتون از سفر را بسنجید. متناسب با هدفتان یکی از انواع تور و ویزای استرالیا را انتخاب کنید.

انواع ویزای استرالیا عبارتند از : ویزای توریستی استرالیا، ویزای کار استرالیا، ویزای تحصیلی استرالیا و ویزای دانشجویی استرالیا.

۱- ویزای توریستی استرالیا:

استرالیا سرزمین کانگوروها است. از ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد. دارای جاذبه‌های طبیعی و گردشگری و امکانات رفاهی خاصی می باشد. اگر قصد دارید به یه سفر متفاوت و جذاب برید بهترین انتخاب برای شما ویزای توریستی استرالیا هست. قابل ذکر است که قبل از سفر به استرالیا باید یکبار به اروپا سفر کرده باشید. در واقع باید ویزای شنگن را در پاسپورت خودتون داشته باشید. در این صورته که سفر به استرالیا برای شما میسر و راحت می شه. بهتر است بدانید که ویزای توریستی استرالیا به صورت : یک بار ورود (Single) ، چند بار ورود (Multiple) و با اعتبار سه ماهه ٬ شش ماهه و یکساله صادر می شود.

این ویزا بیشتر زمینه ی کاری آژانس های مسافرتی می باشد. سایر ویزاها را باید با تماس تلفنی با دفتر مسافرتی پرس و جو کنید. ببینید که آیا در آن زمینه فعالیت می کنند یا خیر.

شرایط ویزای استرالیا

برای اخذ ویزا استرالیا، مسافر باید حداقل یک بار ویزای شینگن اروپا را اخذ کرده باشد.

مراحل اخذ ویزای توریستی استرالیا به طور مختصر:

ابتدا درخواست ویزا م دهید. فرم تقاضای ویزای توریستی استرالیا را پر می کنید. این کار را با همراهی یک متخصص با تجربه انجام دهید. فرم شامل اطلاعات شخصی مسافر می باشد. پس از کامل کردن فرم ها٬ تاییدیه ارسال می شود. به آدرس ایمیل متقاضی . تاییدیه توسط سفارت انجام می گیرد. برای توضیحات بیشتر، از مسافر جهت حضور در سفارت دعوت خواهد شد. مصاحبه ای در این ربطه صورت می گیرد. بیشترین زمانی که طول می کشد تا نتیجه ویزای توریستی استرالیا اعلام شود: ۲ ماه

مدارک ویزای استرالیا

برای اطلاع از مدارک لازم برای اخذ ویزای استرالیا و کسب اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

۲- ویزای کار استرالیا:

اگر تحصیلات خوبی دارید و به دنبال یه کار مناسب در کشور دیگه می گردید ویزای کار استرالیا را به شما پیشنهاد می کنیم. منتها باید شرایط اولیه را داشته باشید. در این رابطه باید با یک مشاور سفر خوب صحبت کنید و تمام جوانب کار را بسنجید. پس از ان برای ویزای کار اقدام کنید.

۳- ویزای تحصیلی استرالیا:

ما فرض را بر این می گذاریم که شما هدف تان از سفر به استرالیا تحصیل باشه. ویزای تحصیلی استرالیا هم در ایران طرفدارای خاص خودشو داره. چرا که در این کشور امکانات تحصیلی خوبی برای مهاجران وجود داره. چه در مدارس و چه در دانشگاه ها. البته در صورتی که اقامت استرالیا را داشته باشید.

اقامت استرالیا

برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت استرالیا اینجا کلیک کنید.

۴- ویزای دانشجویی استرالیا:

ویزای دانشجویی استرالیا شرایطی داره. برای مثال در یک دوره اموزشی خوب و معتبر قبول شده باشید. برای افرادی که زیر ۱۸سال سن دارند هزینه ها باید پیش پرداخت شوند. در واقع از قبل باید فرد تامین مالی شود. نکته مهم این است که بیمه دانشجویی به دانشجویان داده می شود. این بیمه از طرف خود دانشگاه برای محصل صادر می شود. یا از طرف یک شرکت مطرح و معتبر برای کارمند ارائه می شود. یکی از شرایط اخذ ویزای دانشجویی گذراندن تست پزشکی است. برای آزمایشات زمان زیادی لازم دارید. بهتر است قبل از ارائه مدارک به سفارت برای آزمایش ها اقدام کنید.

تورهای استرالیا جهانگرد:

روی لینک کلیک کنید و شرایط تور را در صفحه اصلی آن مطالعه کنید.

ما همچنین برنامه سفر تورهای سابق مان را برای شما در صفحه تور قرار دادیم تا شما بتوانید با مطالعه آن برنامه سفر خودتونو ترتیب بدین.

همچنین از شرایط سفرهای قبلی آگاه بشین. با جهانگرد همراه باشید!

🔸 تور استرالیا ۱       🔸 بهار و تابستان در پاییز و زمستان استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره ۸۸۳۷۷۵۰۷-۰۲۱ و یا ۳۶۶۸۹۵۳۰-۰۳۱ خانم سحر افشاری تماس حاصل فرمایید.

ویزا توریستی استرالیا – تور و ویزای استرالیا – سفر به استرالیا – تور استرالیا نوروز ۹۸- قیمت تور استرالیا – مجری مستقیم تور استرالیا سیدنی ملبورن گلدکوست – ویزا توریستی استرالیا – تور و ویزای استرالیا – سفر به استرالیا – تور استرالیا نوروز ۹۸- قیمت تور استرالیا – مجری مستقیم تور استرالیا سیدنی ملبورن گلدکوست – ویزا توریستی استرالیا – تور و ویزای استرالیا – سفر به استرالیا – تور استرالیا نوروز ۹۸- قیمت تور استرالیا – مجری مستقیم تور استرالیا سیدنی ملبورن گلدکوست – ویزا توریستی استرالیا – تور و ویزای استرالیا – سفر به استرالیا – تور استرالیا نوروز ۹۸- قیمت تور استرالیا – مجری مستقیم تور استرالیا سیدنی ملبورن گلدکوست
مجری مستقیم تور استرالیا – مجری مستقیم تور استرالیا – تور استرالیا نوروز ۹۸ 

امتیاز دهی به این مطلب
  • به روز بودن مطالب
  • تنوع تور ها
  • علاقه مندی مخاطب
4.67