آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

سفر ۱۵ روزه دور اروپا با کشتی کروز

دور اروپا با کشتی کروز MSC MERAVIGLIA :

دیدار از ۶ کشور: ایتالیا، مالتا، اسپانیا، هلند، بلژیک، فرانسه

۱۰ شهر : میلان، رم، پالرمو، والتا، بارسلون، مارسی، جنوا، آمستردام، بروکسل، پاریس

دور اروپا با کشتی کروز MSC MERAVIGLIA ، آژانس جهانگرد سبکبال اصفهان

دور اروپا با کشتی کروز MSC MERAVIGLIA

سفر دور اروپا با کشتی کروز MSC MERAVIGLIA از شهر میلان آغاز می شود. میلان شهری است که مرکز مد و بانکداری و خدمات مالی ایتالیا را تشکیل می دهد. بد نیست بدانید که مشهورترین شرکت های مد دنیا در این شهر قرار دارد. مانند ورساچه یا پرادا.

درباره میلان و جاذبه های گردشگری معروف آن می توان به کلیسای جامع اشاره کرد. این کلیسا جزء مجموعه پنج کلیسای جامع بزرگ دنیا محسوب می شود. و اما نکته قابل توجه دیگر میلان ، نقاشی دیواری شام آخر لئوناردو داوینچی می باشد. که در کلیسای سانتا ماریا قرار دارد. بی تردید این نقاشی مشهور، از جذاب ترین نقاشی های تاریخ می باشد. پس از اقامت یک شبه شما در میلان با کشتی کروز مراویلیا همراه خواهید شد. این کشتی در مسیر رم  و پالرمو سیسیل ایتالیا، والتا پایتخت مالت، بارسلون اسپانیا، مارسی فرانسه، جنوا ایتالیا ، آمستردام _بروکسل ، پاریس حرکت می کند. همراهی با تور اروپا را از دست ندهید!!!

۱ شب میلان + ۷شب کروز در دریای مدیترانه و دیدار از : رم و پالرمو سیسیل ، والتا ، بارسلون ، مارسی ، جنوا + ۳ شب آمستردام _بروکسل + ۳شب پاریس

شرایط تور دور اروپا با کشتی کروز MSC MERAVIGLIA:

زمان:
۲ فروردین ۱۳۹۸
مدت و مسیر:
۱۵ روز- دیدار از ۶ کشور: ایتالیا، مالتا، اسپانیا، هلند، بلژیک، فرانسه ( تور اروپا )
هزینه:
۳۳۹۰ یورو + نرخ ریالی بلیت
خدمات:
۱- ۱ شب اقامت در هتل چهار ستاره در میلان با صبحانه
۲- ۷ شب اقامت درکابین بالکندار کروز پنج ستاره همراه با صبحانه، ناهار، شام، امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایش های دیدنی
۳- ۳ شب اقامت در هتل چهار ستاره در آمستردام با صبحانه
۴- بازدید از بروکسل بلژیک
۵- ۳ شب اقامت در هتل چهار ستاره در پاریس با صبحانه ، ویزا ، پروازهای بین المللی و داخلی ، ترانسفرهای فرودگاهی و بندری ، ۷ گشت نیم روز شهری ، بیمه مسافرتی ، همراهی راهنمای متخصص از ایران.
روز
برنامه سفر
۱
پرواز از تهران به میلان در روز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ ٫ ورود به میلان و انتقال به هتل. بعد از ظهر گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری میلان. اقامت در میلان.
۲
ترک هتل و انتقال زمینی از میلان به بندر جنوا ، جهت سوار شدن به کروز با شکوه “مراویلیا”. استفاده از امکانات و برنامه های تفریحی کشتی. اقامت در کروز.
۳
ورود کروز به بندر رم. گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری شهر رم، پایتخت ایتالیا و دوران امپراتوری رم باستان. اقامت در کروز.
۴
ورود کروز به جزیره سیسیل ایتالیا و بندر پالرمو. امکان بازدید از جاذبه های گردشگری پالرمو مرکز جزیره سیسیل (گشت اختیاری). اقامت در کروز.
۵
ورود کروز به کشور مالت و پایتخت والتا. بازدید از جاذبه های گردشگری، همچون ارگ مدینه، پایتخت قرون وسطایی مالت و شهر والتا. اقامت در کروز.
۶
طی مسیر کروز در دریای مدیترانه ازکشور مالت در جنوب ایتالیا به سوی غرب و کشور اسپانیا. استفاده از امکانات و برنامه های تفریحی کشتی. اقامت در کروز.
۷
ورود کروز به کشور اسپانیا و بندر زیبای بارسلون. بازدید از جاذبه های گردشگری بارسلون. اقامت در کروز.
۸
ورود کروز به کشور فرانسه و بندر مارسی، کهنترین سکونتگاه فرانسه. امکان بازدید از جاذبه های گردشگری (گشت اختیاری). اقامت در کروز.
۹
ورود کروز به بندر جنوا. ترک کروز و انتقال به فرودگاه جهت پرواز از جنوا به آمستردام پایتخت هلند. انتقال به هتل. اقامت در آمستردام.
۱۰
گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری آمستردام. اقامت در آمستردام.
۱۱
روز آزاد در آمستردام. اقامت در آمستردام.
۱۲
ترک هتل و انتقال زمینی از آمستردام به سوی بروکسل پایتخت بلژیک. گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری بروکسل و وقت آزاد برای صرف ناهار و خرید.

سپس انتقال زمینی به سوی پاریس پایتخت فرانسه، انتقال به هتل در پاریس. اقامت در پاریس.

۱۳
گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری پاریس. اقامت در پاریس.
۱۴
روز آزاد در پاریس. اقامت در پاریس.
۱۵
ترک هتل. انتقال به فرودگاه جهت پرواز برگشت به ایران.

توجه:

با توجه به شرایط روز، امکان جابجایی گشتها، ترانسفرها و پروازهای داخلی وجود دارد.

برای اطلاع از سایر تورهای جهانگرد اینجا کلیک کنید

اگر تمایل دارید درباره کروز مراویلیا بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

برای سفر به اروپا نیاز به اخذ ویزا شنگن دارید. جهت اطلاع از شرایط اخذ ویزا شنگن روی لینک مربوطه کلیک کنید

🔸 راهنمای اخذ ویزای شنگن کوتاه مدت   🔸 راهنمای اخذ ویزای شنگن بلند مدت

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۳۱۳۶۶۸۹۵۳۰ یا ۰۲۱۸۸۳۷۷۵۰۷ خانم اسکندر زاده تماس بگیرید.

دور اروپا با کشتی کروز MSC MERAVIGLIA – تور اروپا نوروز ۹۸ – تورهای اروپا – تور اروپا قیمت – ارزان – تور اروپا لحظه آخری -میلان -تور ترکیبی اروپا- ویزا شنگن

امتیاز دهی به این مطلب
  • علاقه مندی مخاطب
4