آژانس هواپیمائی جهانگردآژانس هواپیمائی جهانگرد

تور کروز بلیسیما – ۴ آبان

تور کروز ویژه ۴ آبان

تور کروز بلیسیما - 4 آبان

تور کروز بلیسیما – ۴ آبان

 

کروز بلیسیما در مسیر خود، از کشورهای ایتالیا، مالت، اسپانیا و فرانسه عبور میکند. همچنین از شهرهای جنوا، ناپل، سیسیل، والتا، بارسلون و مارسی بازدید میکند. هر کدام از این شهر ها زیبایی خاص خود را دارند.

جنوا

جنوا یکی از دیدنی ترین شهرهای ایتالیا و دروازه این کشور است. بسیاری از پیشرفت های ایتالیا، مدیون این شهر است. از دیدنی های این شهر میتوان به جنگل استوایی، آسانسور پانارومایی و بزرگترین آکواریوم اروپا اشاره کرد.

سیسیل

سیسیل بزرگترین جزیره ایتالیاست. هر آنچه که از یک جزیره رویایی در ذهن دارید را می توانید در اینجا بیابید. منطقه باستانی سیراکوز، گورستان ها و ساختمانهای باستانی زیادی را در خود جای داده است. جزایر آیولین، غارهای جزیره مارتیمو و از همه جالب تر آتش فشان فعال اِتنا از دیدنی های این شهرند.

ناپل

ناپل از دیگر شهر های بندری ایتالیا ست که در سواحل غربی آن واقع شده است. یکی از بزرگترین قاتلان جهان در این شهر قرار دارد. قاتلی که مسئول مرگ نزدیک به ۴۰ هزار نفر انسان است. آتش فشان وزوو، در سال ۷۹ میلادی با فوران خود باعث شد تا دو شهر پمپئی و هرکولانیوم زیر خاکستر و مواد مذاب مدفون شود. موزه های متعدد، دخمه San Gennaro، ویرانه های هرکولانیوم و پمپئی، و کاخ نووو، از جاذبه های ناپل هستند.

والتا

والتا شاید کوچکترین پایتخت اروپا باشد اما تقریبا تمامی ساختمان های قدیمی آن جزء آثار حفاظت شده یونسکو به حساب می آید. کلیسای سنت جان و گند زیبای طلاکوبش، کاخ با شکوه گرند مستر، بنای پیانوی رنزو، بنای تئاتر مانوئل و ده ها جاذبه دیگر در این شهر خودنمایی می کنند.

بارسلون

بارسلون از آن دسته شهرهایی که نیاز چندانی به معرفی ندارد. درباره این شهر صحبتهای بسیاری شده و همگی با بخشی از آنها آشنا هستیم. کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا، کاسا میلا، پارک گوئل و باری گوتیک تعدادی از این جاذبه هاست. اینها در کنار مردمان خونگرم، آب و هوای مطبوع و رستوران ها و کافه های فراوان بهترین خاطرات را برای شما می آفرینند.

مارسی

در نهایت به سراغ شهر مارسی می رویم. دومین شهر بزرگ فرانسه و پل میان آفریقا و اروپا جاذبه های بی نظیری در خود جای داده است. کلیسای نوتردام دولاگارد، کلیسای جامع دولاماژور، پارک ملی کلانک، قلعه ایف، کاخ زیبای لوشان و بنای خیریه قدیمی بخشی از دیدنی های این شهر هستند.

نکته قابل توجه اینکه تورهای کروز در مسیر مشخصی حرکت می کنند.

شما می توانید شهر شروع سفر را انتخاب کنید.

زمان:

۴ آبان

مدت:

۸ شب و ۹ روز

هزینه:

نام کشتی کروز درجه خدمات هر نفر در کابین داخلی هر نفر در کابین پنجره دار هر نفر در کابین بالکن دار
MSC Bellissima ۵** ALL €۱۶۲۰ + TKT €۱۶۹۰ + TKT €۱۷۹۰+ TKT

خدمات:

۱- ۱ شب اقامت در هتل ۴ ستاره در میلان با صبحانه

۲- ۷ شب اقامت در کروز ۵ ستاره همراه با صبحانه، ناهار، شام

۳- امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایش های دیدنی

۴- پرواز های بین المللی

۵- ترانسفرهای فرودگاهی و بندری

۶- بیمه مسافرتی

۷- همراهی راهنمای متخصص

نکات:

۱- در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت مربوطه، ابتدا هزینه های مربوط به ویزا کسر شده و مابقی مبلغ عودت داده می شود.

۲- مبلغ ورودی سفارت بر عهده مسافر می باشد.

۳- صدور ضمانت نامه برای هر شخص اجباریست و مبلغ ضمانت نامه برای هر شخص بر اساس مدارک ایشان محاسبه می گردد.

برای اطلاع از شرایط ویزای شنگن کوتاه مدت و یا ویزای شنگن بلند مدت، روی لینک آن کلیک کنید.

برای آگاهی از سایر تورهای اروپایی اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های ۰۳۱۳۶۶۸۹۵۳۰ یا ۰۲۱۸۸۳۷۷۵۰۷ خانم اسکندرزاده تماس بگیرید.

ایتالیا – کروز – جنوا – ناپل – سیسیل – بارسلون – مارسی – والتا – اسپانیا – فرانسه – مالت – ایتالیا – کروز – جنوا – ناپل – سیسیل – بارسلون – مارسی – والتا – اسپانیا – فرانسه – مالت – ایتالیا – کروز – جنوا – ناپل – سیسیل – بارسلون – مارسی – والتا – اسپانیا – فرانسه – مالت – ایتالیا – کروز – جنوا – ناپل – سیسیل – بارسلون – مارسی – والتا – اسپانیا – فرانسه – مالت – ایتالیا – کروز – جنوا – ناپل – سیسیل – بارسلون – مارسی – والتا – اسپانیا – فرانسه – مالت –