چمدان های گمشده بعد از ۹۰ روز به مرکز وسایل گمشده سپرده می شوند. یا به مرکز بدون مالک در ’”اسکاتسبرا” ایالت آلاباما-آمریکا منتقل می شوند.

مرکز اسکاتسبرا:

 این مرکز توسط یک فروشنده به نام اچ. دویل اوونر راه اندازی شد. امروزه این مرکز خرید ۱۱۰ کارگر دارد. محدوده ای عظیم ۵۰۰۰۰ پای مربع از شهر را به خود اختصاص داده است! در این مرکز خرید از انواع پوشاک مارک دار گرفته تا جواهرآلات گران قیمت وجود دارد. همچنین وسایلی عجیب که شاید به ذهنتان هم خطور نکند، در آنجا وجود دارد!!! و جالب این است که وسیله ها نصف قیمت واقعی بفروش می رسند. هر چه که باشند. این نقطه جذب این فروشگاه می باشد.

بطور مثال از جالبترین مواردی که در این مرکز پیدا شده خرید الماس ۵ قیراطی و دوربینی متعلق به سفینه فضایی (که البته متعلق به ناسا بود و به آن بازگردانده شد.) و … بوده است.

اگر تمایل داشته باشید برای شما ویزای آمریکا می گیریم، با همراهی در سفارت که بتونین راحت از این مرکز خرید با حال دیدن کنید و خرید کنید؟؟ حتی اگه مهر رد داشته باشین ما براتون ویزا می گیریم. با تخصص مشاوره و خدماتی که ما در این زمینه داریم، می توانیم به راحتی شما را همراهی کنیم.

راهنمای اخذ ویزا آمریکا