از متل و پانسیون گرفته تا هتل ها 5 ستاره لوکس در سراسر دنیا را از ما بخواهید. رزرو انواع اقامتگاه با آپشن های مختلف مانند غذا، تخت اضافه و خدمات دیگر را به ما بسپارید. در سراسر دنیا اقامتگاه ها به چندین نوع تقسیم می شوند. متل، هتل پانسیون، هتل آپارتمان، ریزورت، هتل های 2، 3، 4 و 5 ستاره و چند نوع فرعی دیگر انواع هتل ها را تشکیل می دهند.

انواع اتاق هایی که می توان در این اقامتگاه ها گرفت عبارتند از اتاق یک نفره (سینگل، SINGLE، SGL)، اتاق دو نفره (دابل، DOUBLE، DBL)، اتاق سه نفره (تریپل، TRIPLE، TPL)، سوئیت (SUITE)، دوبلکس (DOUBLEX)، کانکتد روم (CONNECTED ROOM)، کابانا (CABANA) و فیستا سوئیت (FIESTA SUITE).

همچنین تخت های گوناگونی در این اتاق ها قرار دارند. تخت های مختلفی چون تخت کینگ، تخت کوئین، تخت یک نفره، تخت دو نفره، تخت با تشک های آبی، تخت کودک، تخت های دو طبقه و کاناپه ها و مبل های تخت شو از پرکاربردترین تخت ها در اقامتگاه های مختلف است.

با این همه تنوع و گستردگی شاید برخی از مسافرین در انتخاب آنچه که می خواهند سردرگم شوند. با این حال کارشناسان مجرب جهانگرد در خدمت شما هستند تا با استفاده از تجربه و آگاهی کسب شده در طی سالیان متمادی فعالیتشان، این موارد را از پیش پای شما بردارند. انتخاب بهترین هتل با ویژگی هایی نظیر فاصله از مراکز مهم شهر، رده بندی های مختلف از لحاظ کیفیت و هزینه مد نظر کارشناسان ما قرار می گیرد تا بهترین انتخاب را برای شما داشته باشند.

Your Content Goes Here