چگونه اقامت کبک کانادا بگیریم؟

اخذ اقامت کانادا از طریق ایالت کبک با توجه به مزایای این روش، یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به کانادا می باشد.  آژانس جهانگرد با سال ها تجربه در زمینه اخذ اقامت افتخار همراهی شما مسافرین محترم را تا پایان مراحل دارد.

کبک:

ایالت کبک در شرق کشور کانادا قرار دارد. یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین ایالت های کانادا است. مرکز آن شهر کبک و در جنوب این ایالت می باشد. یکی از زیباترین شهر های آمریکای شمالی است. دارای اقتصادی پر رونق است و یکی از مراکز مهم آموزشی به شمار می رود.
بزرگترین شهر ایالت کبک مونترال است. در جنوب غربی این ایالت قرار دارد. که از طرف سازمان جهانی یونسکو از نظر طراحی شهری زیبا به عنوان یکی از سه پایتخت جهان انتخاب شده است. دارای آب و هوای مرطوب قاره ای می باشد.

شرایط دریافت اقامت کانادا:

برای مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک شرایط زیر الزامی است:
⭐️ داشتن حداقل ۲ میلیون دلار کانادا دارایی شخصی که می تواند شامل ملک و حساب شخصی باشد.
⭐️ داشتن حداقل ۳ سال سابقه مدیریتی یا مطب و …

فرایند انجام کار:

در توضیح روند کار می توان با جمع آوری و ارسال مدارک لازم شروع کرد. سپس دریافت فایل نامبر می باشد و بعد از آن متقاضی منتظر اعلام تاریخ مصاحبه می ماند. پس از قبولی در مصاحبه و اعلام قبولی وی، زمان انتقال پول به کانادا فرا می رسد. دو روش برای انجام این کار وجود دارد. روش اول: پرداخت ۳۳۰۰۰۰ دلار کانادا بدون بازگشت و یا روش دوم انتقال ۱۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا به صورت سپرده ۵ ساله. که پس از آن بدون سود به متقاضی بازگردانده می شود. در نهایت مرحله آخر که شامل آزمایش های پزشکی ، ورود به کانادا و دریافت کارت اقامت دائم برای اعضاء خانواده می باشد .

از مهمترین مزایای این روش می توان به نکات زیر اشاره کرد:

۱ – دریافت کارت اقامت دائم از همان ابتدا برای اعضاء خانواده و فرزندان تا ۲۲ سال
۲ – اجازه اقامت، کار و زندگی در هر نقطه از کانادا
۳ – بدون نیاز به مدرک زبان
۴ – بدون نیاز به تحصیلات
۵ – بدون محدودیت سنی
۶ – استفاده رایگان از کلیه خدمات بهداشتی و درمانی کانادا
۷ – نداشتن تعهد سرمایه گذاری

چگونه اقامت نیوبرانزیک کانادا را بگیریم؟

اخذ اقامت کانادا از طریق ایالت نیوبرانزویک یکی از ارزان ترین و بهترین روش های مهاجرت به کانادا است. شما عزیزان می توانید با پرداخت ۱۰۰۰۰۰ دلار کانادا اقامت را دریافت نمایید. آژانس جهانگرد با سال ها تجربه در زمینه اخذ اقامت افتخار همراهی شما مسافرین محترم را تا پایان مراحل دارد.

نیوبرانزیک:

ایالت نیوبرانزویک در شرق کشور کانادا قرار دارد. یکی از زیباترین ایالات های کانادا است. همچنین دارای مناطق فوق العاده بکر و پوشیده از جنگل های سر سبز می باشد . آب و هوای چهار فصل و معتدلی دارد. هزینه زندگی در ایالت نیوبرانزیک پایین است. سیستم آموزش و پرورش عالی و اقتصاد قدرتمند و صنعتی، این استان را به یکی از بهترین مناطق کانادا تبدیل نموده است.

شرایط دریافت اقامت کانادا:

برای مهاجرت به کانادا از طریق ایالت نیوبرانزیک شرایط زیر الزامی است:

⭐️ داشتن حداقل ۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا سرمایه که ۳۰۰۰۰۰ دلار آن باید پول نقد باشد

⭐️ داشتن دست کم ۳ سال سابقه مدیریت در ۵ سال گذشته

⭐️ داشتن نمره آیلتس ۵

فرایند انجام کار:

در توضیح روند کار به عنوان مرحله اول می توان از جمع آوری و ارسال مدارک لازم شروع کرد. و پس از آن سفر اکتشافی به همراه برنامه ریزی جامع و مفصل در خصوص بازدید از مکان های تفریحی، مدارس، موقعیت های کاری خانه و … می تواند در ابتدای کار دید کاملی از آینده و برنامه زندگیتان را به همراه داشته باشد.

مرحله دوم کسب نمره زبان آیلتس فرصت خوبیست تا قبل از رفتن به کشور کانادا زبان دوم را کامل فراگرفته باشید و برای ورود به کشور جدید و بازار کار دیگر نگرانی نداشته باشید.

مرحله سوم بعد از گرفتن فایل نامبر و شرکت در مصاحبه، در صورت قبولی شما مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به صورت ودیعه پرداخت می نمایید که در صورت  راه اندازی بیزینس می توانید این ودیعه را نیز پس بگیرید.

با مرحله به مرحله جلو رفتن کار و پرداخت ۱۰۰۰۰۰ دلار پس از بازدید و قبولی در مصاحبه نسبت به مهاجرت کشورهای دیگر  به شما این آرامش و اطمینان خاطر را می دهد  که بعد از موفق بودن در  تمام مراحل، موقع پرداخت ودیعه می رسد. و بعد از انجام آزمایشات پزشکی، نوبت به ورودتان به کانادا می رسد و در نهایت دریافت کارت اقامت و انتهای این مسیر و شروع زندگی جدید برای شما است.

از بزرگ ترین و بهترین مزایای این روش می توان به نکات زیر اشاره کرد:

۱- دریافت کارت اقامت دائم از همان ابتدا برای همه اعضاء خانواده و فرزندان تا ۲۲ سال

۲- سفر اکتشافی برای بازدید از این ایالت

۳- فرصت تصمیم گیری برای راه اندازی بیزینس و پس گرفتن ۱۰۰۰۰۰ دلار ودیعه

۴- اجازه اقامت، کار و زندگی در هر نقطه از کانادا

۵- استفاده رایگان از کلیه خدمات بهداشتی و درمانی کانادا