پرواز آکروباتیک با L-39

شما می توانید تجربه بسیار هیجان انگیز پرواز با جت های جنگنده را داشته باشید. سرعت بسیار بالا، نیروی گریز از مرکز در طیف -4G تا +8G و حرکات آکروباتیک را تجربه کنید.

جت های جنگنده L-39 در زمان بندی های مختلف، امکان به دست گرفتن کنترل جت و انجام حرکات آکروباتیک را برای شما فراهم می کنند. شما می توانید از 30 دقیقه تا 60 دقیقه با این جت ها پرواز کنید. برای پرواز با این جت ها نیاز به هیچ گونه دوره پیش آموزشی نیست. اما به یاد داشته باشید برای کسب اجازه ورود به منطقه نظامی و اجازه پرواز، باید برای چک امنیتی شما اقدام کنیم. بنابراین به زمان کافی برای این کار نیاز داریم.

هزینه پرواز با جت L-39 به نسبت MIG29 کمتر است اما در میگ 29 چیز دیگری انتظار شما را می کشد.

شکستن دیوار صوتی با MIG-29

در همین ابتدا باید گفت که این تجربه نفس شما را بند خواهد آورد. شکستن دیوار صوتی یعنی سرعتی بالاتر از 1224 کیلومتر بر ساعت. اما ما به این سرعت بسنده نیستیم. 2000 کیلومتر بر ساعت.

جنگنده فالکروم، یا همان میگ 29، امروزه در دسترس افراد بیشتری قرار گرفته است. شما می توانید در این جت چندین بار سرعت صوت را بشکنید، انحنای زمین را تماشا کنید و حرکات آکروباتیک انجام دهید. جنگنده ای برای شهروندان. 3 ساعت تمام زمانی است که برای آماده سازی و پرواز نیاز است.

اما گمان نکنید که محدودیت های خاصی برای این تجربه وجود دارد. در بیش از چند صد پروازی که تا کنون در این بخش، یعنی گردشگری انجام شده آمار بسیار جالبی به دست آمده است. بیشتر علاقمندان بین 50 تا 70 سال داشته اند و هیچ وقت جت های جنگی را تجربه نکرده بودند. حدود 25% از ثبت نام کنندگان بانوان شجاعی بوده اند که هیجان این پرواز را تجربه کردند.

به همین سادگی؟؟

در ابتدا باید گفت یک کمیسیون پزشکی سلامت و صلاحیت شما برای این تجربه را بررسی خواهد کرد. جراحی قلبی، مغزی و ستون فقرات، باروترما، حمله قلبی و فشار خون (بیش از 200) تنها موارد منع پزشکی برای این تجربه ناب هستند. تنها افراد بین 18 سال تا 75 سال، افرادی با قد کمتر از 2.06 متر و وزن کمتر از 110 کیلوگرم قادر به استفاده از این امکان هستند.

پس از اینکه صلاحیت شما برای این پرواز تایید شد، آموزش هایی اولیه از طرف خلبان دریافت می کنید. تمامی اطلاعات میگ 29، امکانات کابین و تمامی ابزارها برای شما شرح داده خواهد شد. خلبان های با تجربه فدراسیون روسیه، همگی بیش از هزاران ساعت پرواز و توانایی هایی منحصر به فرد دارند. این توانایی ها باعث شده تا پرواز هایی امن داشته باشند.

در طول پرواز رهنمودهایی ویژه از خلبان دریافت خواهید کرد و تمریناتی را نیز پشت سر خواهید گذاشت. به یاد داشته باشید که پس از این پرواز گواهی نامه ای مبنی بر گذراندن این تجربه به شما داده خواهد شد.

توجه داشته باشید که حداقل 65 روز برای چک امنیتی زمان نیاز است.